مراکز پخش سفیداب روی

مراکز پخش سفیداب روی

معرفی مراکز پخش سفیداب روی منعدد در ایران, تنها راه مقابله با پدیده ی تقلب به نظر میآید چون قبلا اشاره شد که سفیداب پنبه رو های تقلبی بیشماری در سرتاسر ایران موجود هست,

 سفیداب روی 09139701528
سفیداب روی ۰۹۱۳۹۷۰۱۵۲۸

البته افراد بی شماری هستند که از ما خرید میکنند و خود عطاری خانگی دارند یا اینکه مشتریانی دارند که در سطح جامعه به فروش می رسانند.

از طرفی,برخی عطاری ها هم هستند که سفیداب پنبه رو خالص از ما میگیرند و در کنار آن سفیداب روی های ناخالص هم میفروشند یا حتی با این نمونه مخلوط نموده و به فروش می رسانند.

امروزه جالبه بدانید که  پودرهایی از معادن که حاوی سرب و فلزات سنگین خطرناک دیگر هست نیز بجای سفیداب پنبه رو روانه بازار شده و مشتریان بی گناه نا آشنا به چگونگی تشخیص,خریداری می نمایند و در معرض خطرات متعدد جسمی قرار میگیرند.

بارها به بسیاری از عطاری ها هشدار داده ام که دیگر نمونه های موجود, حاوی چه عناصر خطرناکی در دزهای بالا هستند ولی بسیاری از آنها,پول را به هدف گرفته اند و بس.

 

 

شما جهت اطلاع از مراکز پخش سفیداب روی در هر استان و شهرستان,یاجهت اخذ نمایندگی و افزوده شده به لیست مراکز پخش سفیداب پنبه رو  با ما ۰۹۱۳۹۷۰۱۵۲۸ در تماس باشید

نویسنده: admin

بازار یزد,مرکزی برای ارائه ی مستقیم ترمه رضایی یزد و سفیداب پنبه رو میباشد 09139701528

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =